MT2MixT - Metin2 private server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MT2MixT - Metin2 private server, metin2, new weapons metin2, new armours metin2, server privat, new metin2, metin2 2011
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

We moved on www.gamemaniacs.ro -> Metin2 section !

Please register an username there and talk there! (support/suggestions/chat).

This forum will be closed on 01.04.2012.

Mt2MixT will be renamed in MT2GMCS (Metin2 GameManiacs)
It will remain in English and Romanian (official languages).

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» News ? Help
Special pentru kaky I_icon_minitimeby azhra Mon Jul 16, 2012 1:59 am

» New English p.srw 100 % work .. For all mt2 player ...
Special pentru kaky I_icon_minitimeby [GA]kaky Wed Mar 28, 2012 2:26 pm

» New client v1.3 released
Special pentru kaky I_icon_minitimeby gmforever Sun Mar 18, 2012 7:49 am

» Server nou de metin
Special pentru kaky I_icon_minitimeby azhra Sun Feb 19, 2012 6:56 am

» New Name of srw ?
Special pentru kaky I_icon_minitimeby [GM]Reiz3r Thu Feb 02, 2012 7:55 am

» IDIOTS UR STUPID
Special pentru kaky I_icon_minitimeby Lonsdale Sun Jan 29, 2012 3:10 am

» when server back!!!!!! please tell me:)
Special pentru kaky I_icon_minitimeby Lonsdale Sun Jan 29, 2012 3:08 am

» What about us?i'l say;)
Special pentru kaky I_icon_minitimeby azhra Sat Jan 28, 2012 9:01 am

» Good news for you
Special pentru kaky I_icon_minitimeby thelegend99 Thu Jan 26, 2012 11:40 am

» 23.01.2012
Special pentru kaky I_icon_minitimeby [GA]kaky Wed Jan 25, 2012 7:09 pm

Advertising
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of MT2MixT - Metin2 private server on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of MT2MixT - Metin2 private server on your social bookmarking website

 

 Special pentru kaky

Go down 
+2
JKR
[SVF]TEO
6 posters
AuthorMessage
[SVF]TEO




Mesaje : 63
Thanks received : 11
Data de inscriere : 2011-05-26

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 1:31 am

Special pentru kaky Manevra asta ca sa vezi cu cine stai de vorba Mr kaky
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Special pentru kaky Empty
PostSubject: ............................   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 1:47 am

Fara nici o suparare dar tu chiar nu meritai sa fii gm...Poate ajutai la imbunatatirea conditiilor dar ca gm pentru corectarea playerilor si supraveghere nu ai nici o calitate...Esti foarte irascibil,trebuie sa fie tot ca tine,cand dai o lov pers respectiva trebuie sa moara....Ceea ce nu se va intampla cu toti jucatori iar acest lucru tie ti se pare imposibil iar apoi respectivul/respectivi au de suferit:BAN,KILL,KIK,MUTE....
Eu mi-am spus parerea despre tine asa ca nu mai fa mare caz ca ti-a scos gm.Mai bine un gm in minus decat un servar gol.
Back to top Go down
Default

Default


Mesaje : 55
Thanks received : 23
Data de inscriere : 2011-06-12
Varsta : 29
Localizare : Vrancea

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 1:54 am

Pentru bucuria celor lalti playeri care nu stiu ce vor de la viata am sters topicu..Very Happy Multumit xGenuine?


Last edited by [MOD]Default on Wed Aug 03, 2011 2:30 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Special pentru kaky Empty
PostSubject: ................................   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:04 am

Sigur default....Eu mai zic cva si termin.Aceste randuri iti zic cva??Eu zic ca dau dovada ca sunteit preiteni apropiati si vrei sa il readuci in post:

''12:33:44] [GM]TEO s-a conectat la chat in Mier Aug 03, 2011 12:33 pm
[12:36:12] [MOD]Default s-a conectat la chat in Mier Aug 03, 2011 12:36 pm
[12:37:10] [MOD]Default : TEO
[12:37:16] [MOD]Default : ce trebuie sa fac?
[12:37:41] [MOD]Default : ce sa zic?
[12:41:14] JKR s-a conectat la chat in Mier Aug 03, 2011 12:41 pm
[12:41:26] JKR : )
[12:48:49] [GM]TEO a fost deconectat in Mier Aug 03, 2011 12:48 pm (sesiune terminata)''


NU am stiut sa fac poza la chatu forumului
Back to top Go down
[SVF]TEO




Mesaje : 63
Thanks received : 11
Data de inscriere : 2011-05-26

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:14 am

JKR wrote:
Fara nici o suparare dar tu chiar nu meritai sa fii gm...Poate ajutai la imbunatatirea conditiilor dar ca gm pentru corectarea playerilor si supraveghere nu ai nici o calitate...Esti foarte irascibil,trebuie sa fie tot ca tine,cand dai o lov pers respectiva trebuie sa moara....Ceea ce nu se va intampla cu toti jucatori iar acest lucru tie ti se pare imposibil iar apoi respectivul/respectivi au de suferit:BAN,KILL,KIK,MUTE....
Eu mi-am spus parerea despre tine asa ca nu mai fa mare caz ca ti-a scos gm.Mai bine un gm in minus decat un servar gol.
tu sa taci si numai folosi 3x
Back to top Go down
xGenuine

xGenuine


Mesaje : 52
Thanks received : 2
Data de inscriere : 2011-07-25
Varsta : 33
Localizare : Timisoara

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:18 am

Total de a cord cu JKR , si nu foloseste dmg hack , ai adus in subiectu cu "hack" doar pentru ca iti tine piept. affraid
Nu Meriti sa fii gm.









Respect Staff

Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:23 am

deci dupa tine default el merita Gm da?
Poi ce zici de faptul ca ne dadea kick din war folosea Gm stones in war injura da ban/mute ca asa vrea el . Daca dupa tine un GM ar trebui sa faca toate lucrurile astea e bine.
Back to top Go down
Chocolate

Chocolate


Mesaje : 3
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-06-14

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:24 am

xGenuine wrote:
Total de a cord cu JKR , si nu foloseste dmg hack , ai adus in subiectu cu "hack" doar pentru ca iti tine piept. affraid
Nu Meriti sa fii gm.









Respect Staff

fiti seriosi pana la urma puteti sa va suparati ca va zic dar voi aveti ceva si cu teo si cu lizz pt ca va da mute , aveti si tupeu pana la urma e gm nu ? si faza cu dintr-o lovitura sa moara perfect de acord nu vad normal un player sa bata gm Smile) nici n-ai cum la ce itm are , deocamdata va legati doar de lizz si teo ca ati vazut ca nu va mai merge cu ei , o sa se intample si cu kaky asa in curand daca o sa fie vreo situatie de genu
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:28 am

chocolate u pe ce lume traiesti? nu intelegi ca la war folosea gm stones si na dadea kick mute fara sa injuri apoi ma tinut 10 min in kickuri incontinuu ca asa vrea el? ti se pare normal nu?
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Special pentru kaky Empty
PostSubject: .............................   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:28 am

Eu am zis ca termin dar Chocoloate de LIzz nu sa legat nimeni si eu mute nu am primit niciodata fiindca nu au avut motiv,iar muritu dintro lovitura nu lai inteles eu ma refeream ca teo daca da o lov in noi automat tre sa murim la asta ma referam nu la faptul ca batem noi pe gm.Iar cu referinta la asta ce doresti sa nu dam in el/ei daca se dau pe liber si dau in noi?
Back to top Go down
xGenuine

xGenuine


Mesaje : 52
Thanks received : 2
Data de inscriere : 2011-07-25
Varsta : 33
Localizare : Timisoara

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:30 am

Cholocolate , tu de ce te bagi , nici macar nu erai de fata , nu stii ce s-a intamplat si te bagi in seama ... Evil or Very Mad







Respect Staff

Back to top Go down
Chocolate

Chocolate


Mesaje : 3
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-06-14

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:32 am

xGenuine wrote:
Cholocolate , tu de ce te bagi , nici macar nu erai de fata , nu stii ce s-a intamplat si te bagi in seama ... Evil or Very Mad







Respect Staff

ma bag pt ca asa e stiu foarte bn , mi-a spus teo tot , si vrei sa zici ca nu am dreptate ? ba da si dak kaky va crede trb lui pana la urma e sv lui
Back to top Go down
Chocolate

Chocolate


Mesaje : 3
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-06-14

Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:50 am

JKR wrote:
Eu am zis ca termin dar Chocoloate de LIzz nu sa legat nimeni si eu mute nu am primit niciodata fiindca nu au avut motiv,iar muritu dintro lovitura nu lai inteles eu ma refeream ca teo daca da o lov in noi automat tre sa murim la asta ma referam nu la faptul ca batem noi pe gm.Iar cu referinta la asta ce doresti sa nu dam in el/ei daca se dau pe liber si dau in noi?
nu nu la asta ma refeream , dar unii se oftica ca ii bat teo , nu ti se pare normal ? doar e gm Smile , mie mi se pare clar si limpede cu tn nu am nimic doar ca ma enerveaza astia kre cum spune si teo au hack , si dupa logic "eu nu am hack thomne " ( nu vb de tn Razz )
Si faza cu lizz ma refeream la altcnv Razz
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Special pentru kaky Empty
PostSubject: ....................   Special pentru kaky I_icon_minitimeWed Aug 03, 2011 3:15 am

Da Chocolate dar o data ce se da pe liber si omora jucatori el nu ar trebui sa se oftice cand vine unu full saman si da in el cate 2k iar invers el da cate 500 dmg...iar apoi te bate la cap cat traiesti ca ai dmg hack ca esti codat ca iti da ban,ca e cu ochi pe tine....De acu chiar nu mai zic nimic ca facem deja spam
Back to top Go down
Sponsored content





Special pentru kaky Empty
PostSubject: Re: Special pentru kaky   Special pentru kaky I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Special pentru kaky
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Video special king
» Physical server is crashed
» KAKY CHECK THAT PLEASE
» from gm kaky
» kaky,his admiting it

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MT2MixT - Metin2 private server :: Other things :: Reports players-
Jump to: