MT2MixT - Metin2 private server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MT2MixT - Metin2 private server, metin2, new weapons metin2, new armours metin2, server privat, new metin2, metin2 2011
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

We moved on www.gamemaniacs.ro -> Metin2 section !

Please register an username there and talk there! (support/suggestions/chat).

This forum will be closed on 01.04.2012.

Mt2MixT will be renamed in MT2GMCS (Metin2 GameManiacs)
It will remain in English and Romanian (official languages).

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» News ? Help
Unban please I_icon_minitimeby azhra Mon Jul 16, 2012 1:59 am

» New English p.srw 100 % work .. For all mt2 player ...
Unban please I_icon_minitimeby [GA]kaky Wed Mar 28, 2012 2:26 pm

» New client v1.3 released
Unban please I_icon_minitimeby gmforever Sun Mar 18, 2012 7:49 am

» Server nou de metin
Unban please I_icon_minitimeby azhra Sun Feb 19, 2012 6:56 am

» New Name of srw ?
Unban please I_icon_minitimeby [GM]Reiz3r Thu Feb 02, 2012 7:55 am

» IDIOTS UR STUPID
Unban please I_icon_minitimeby Lonsdale Sun Jan 29, 2012 3:10 am

» when server back!!!!!! please tell me:)
Unban please I_icon_minitimeby Lonsdale Sun Jan 29, 2012 3:08 am

» What about us?i'l say;)
Unban please I_icon_minitimeby azhra Sat Jan 28, 2012 9:01 am

» Good news for you
Unban please I_icon_minitimeby thelegend99 Thu Jan 26, 2012 11:40 am

» 23.01.2012
Unban please I_icon_minitimeby [GA]kaky Wed Jan 25, 2012 7:09 pm

Advertising
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of MT2MixT - Metin2 private server on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of MT2MixT - Metin2 private server on your social bookmarking website

 

 Unban please

Go down 
+6
[SGM]Lizzard
[SVF]TEO
Drenzer
[GA]kaky
b0dy
azhra
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Unban please Empty
PostSubject: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 7:24 am

Dupa uptade la server se da cumva unban la conturi? Imi pare rau pentru cele inamplate. Te rog kaky ai putina intelegere.

Cam asta a fost postul dar cred ca la sters TEO dupa ce nu mai avea ce sa zica:|.
Back to top Go down
b0dy




Mesaje : 1
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-08-09

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 7:34 am

azhra e unu dintre cei mai de treaba playeri si dintre cei mai buni de pe server merita unban dar doar kaky poata sa decida .
Back to top Go down
[GA]kaky
Admin
[GA]kaky


Mesaje : 355
Thanks received : 49
Data de inscriere : 2011-05-26
Varsta : 37
Localizare : Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 11:41 am

azhra wrote:
Dupa uptade la server se da cumva unban la conturi? Imi pare rau pentru cele inamplate. Te rog kaky ai putina intelegere.

Cam asta a fost postul dar cred ca la sters TEO dupa ce nu mai avea ce sa zica:|.

Contul ramane banat, imi pare rau.
Ceea ce ai facut inainte de ban conteaza mai putin fata de ceea ce ai facut dupa ban. (cunosti mai bine situatia)
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 12:22 pm

defapt nu cunosc nu stiu la ce te referi. Am injurat lume pentru ca si lumea ma injurat. Pentru asta de mute. De injurat GM nu stiu i-am zis lu lizz sami dea o poza cand l-am injurat a zis ca nu are. TEO ma injurat asa ca lam injurat si eu doar ca asta sa intamplat cand nu mai avea GM. Pe tine nu te-am injurat alt Gm sau mod nu. Asa ca nu inteleg ce-am facut. O gramada de playeri injura mai rau decat mine si nu primesc ban. Asta inseamna ca ai ceva personal cu mine si nu stiu dc ca nu am facut nimic. Chiar nu inteleg ce am facut.
Back to top Go down
[GA]kaky
Admin
[GA]kaky


Mesaje : 355
Thanks received : 49
Data de inscriere : 2011-05-26
Varsta : 37
Localizare : Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 2:00 pm

azhra wrote:
defapt nu cunosc nu stiu la ce te referi. Am injurat lume pentru ca si lumea ma injurat. Pentru asta de mute. De injurat GM nu stiu i-am zis lu lizz sami dea o poza cand l-am injurat a zis ca nu are. TEO ma injurat asa ca lam injurat si eu doar ca asta sa intamplat cand nu mai avea GM. Pe tine nu te-am injurat alt Gm sau mod nu. Asa ca nu inteleg ce-am facut. O gramada de playeri injura mai rau decat mine si nu primesc ban. Asta inseamna ca ai ceva personal cu mine si nu stiu dc ca nu am facut nimic. Chiar nu inteleg ce am facut.

Hint: "UNBAN AZHARA" (repetat de X ori pe chat/shout - de pe diferite conturi/charactere facute special pt asta. Nimeni nu este obligat sa-ti vada tie flood-ul de pe chat cu "UNBAN AZHARA" sau alte tampenii scrise atunci.)

PS: nu mai continui subiectul asta; concluzia este clara: contul ramane blocat.
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:12 pm

nu eu am spamat faza cu unban azhra eu am iesit din jok dupa ce am vb cu tine am aflat de la niste prieteni de faza,si cel care a spamat nu sunt eu a fost Drenzer,eu nu sunt vinovat cu nimik
Back to top Go down
Drenzer




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-08-08

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 3:20 pm

Da nu Azhra e vinovat eu sunt eu am facut shopurile cu "unban azhra" eu am spamat si nush dc unii playeri crd ca eu sunt Azhra suntem doua persoane diferite
Back to top Go down
[SVF]TEO




Mesaje : 63
Thanks received : 11
Data de inscriere : 2011-05-26

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeTue Aug 09, 2011 5:55 pm

azhra wrote:
Dupa uptade la server se da cumva unban la conturi? Imi pare rau pentru cele inamplate. Te rog kaky ai putina intelegere.

Cam asta a fost postul dar cred ca la sters TEO dupa ce nu mai avea ce sa zica:|.

Gata stop. Vad ca nu te opresti
Back to top Go down
Drenzer




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-08-08

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 12:39 am

Ma Teo eu nu inteleg un lucru... eu stiam ca tu nu mai ai GM dc inca comentezi?
Back to top Go down
[SGM]Lizzard

[SGM]Lizzard


Mesaje : 32
Thanks received : 1
Data de inscriere : 2011-05-26
Varsta : 38
Localizare : somewhere over the rainbow ...

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 1:44 am

...TEO inca e GM ...dar nu dispune momentan de drepturi.
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Unban please Empty
PostSubject: ..................................   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 1:53 am

Azhra BAN A LUAT
DE el/ea AM SCAPAT
SI NE BUCURAM
DE ASTA DANSAM
NUMAI PLANGE Azhra
PLANSUL E DE FORMAAAA
Azhra NU E MOARTA
Azhra E BANATAAAAAAAAAA
SI-A MURIT TUBERCULOASA
DE LA CE HACK FOLOSEA
NUMAI PLANGE Azhra
PLANSUL E DE FORMAAAA
BANUL NU SE RIDICAAAA
SI NU SE TRANSFORMAAA
santa santa



Daca deranjez,gm sterg postarea dar ma chinuia talentul:)
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 1:55 am

=)) made my day jkr

ON: deci eu nus vinovat cu nimic n-am injruat niciun gm nu eu am fost cel care a spamat . A si JKR hack nam folosit stai calm stiu ca esti suparat ca te-am batut la war.
Back to top Go down
Drenzer




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-08-08

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:03 am

JKR eu observ ca din moment ce srv e inchis tu te plictisesti si ai inceput sa compui 1.lasa muzica cum e ia ca tu o distrugi 2.crd ca numeri zile,orele,minutele si secundele pana ce se deschide srv iar si 3.Crd ca stie tot servaru ca ai pata pe Azhra de cand te`a batut la war si ai inceput sa plangi:)
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Unban please Empty
PostSubject: ........................   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:08 am

Daca e sa facem chat facem chat:))
1)La waru ala ma batut ca au plecat 3 jucatori au avut cva urgent,iar dupa nu au mai acceptat war,2)Nu am nimic cu Azhra inafara de momentele cand nu se mai suporta pe sine,3)Tu nu ar trebui sa vorbesti ca si tu esti ca si banat ca ai injurat GM...
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:18 am

eu nu mai zic nimic ca facem spamm pe aici:)
Back to top Go down
Drenzer




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-08-08

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:18 am

1.erati 3 player jmk intre 4 pereti.. si ati inceput cu caterinca 2.si nu`s banat pt ca era pe playchar si niki nush ca e lizzard si 3.tu crd ca ai devenit prieten cu pc si dusman cu iesit`u afar
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Unban please Empty
PostSubject: .............................   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:21 am

Nu am ce explicatii sa iti dau tie oricum daca nu iti iei ban cateva zile de MUTE tot iti iei..Iar cu esitul afara cred ca e invers....
Back to top Go down
Drenzer




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-08-08

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:23 am

da ma da Smile hai ca facem chat aici si se supara GM atat iti zic "MAI IESI AFAR"
Back to top Go down
JKR

JKR


Mesaje : 59
Thanks received : -6
Data de inscriere : 2011-07-09
Varsta : 28
Localizare : Adjud/Vrancea

Unban please Empty
PostSubject: ...................................   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:31 am

iar tu invata sa scrii ca vad ca de 2 ori ai facut acceasi greseala
Back to top Go down
Drenzer




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-08-08

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 2:35 am

n`ai tu trb cum scriu eu ma:) tu ai grija de pc:)
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:05 am

Deci kaky te rog intelege-ma nu am facut nimic.
Back to top Go down
pitoy256




Mesaje : 10
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-07-26

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 5:11 am

[GM]kaky wrote:
azhra wrote:
Dupa uptade la server se da cumva unban la conturi? Imi pare rau pentru cele inamplate. Te rog kaky ai putina intelegere.

Cam asta a fost postul dar cred ca la sters TEO dupa ce nu mai avea ce sa zica:|.

Contul ramane banat, imi pare rau.
Ceea ce ai facut inainte de ban conteaza mai putin fata de ceea ce ai facut dupa ban. (cunosti mai bine situatia)

Hi Kaky, Please Unban Azhra im begging you Just Warning Him for what He Do And if he do bad things Again You Can king him in game... Please Unban Azhra Sad

this is IIXII

Back to top Go down
lalaSAMAN




Mesaje : 30
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-07-22

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 10:01 am

azhara nu inteleg ceva tu zici ca nu esti drenzer dar dc aveti acelasi ip ?Smile
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:12 am

esti amuzant=)) cred ca ti se pare tie ca e acelasi ip si in fine de unde imi vezi u mie IP OOPPS nai cum nu te mai baga in seaama dak nai ce face . aratale si dak poti asa: Ip of azhra is Ip of drenzer is vreau sa vad:(
Back to top Go down
xGenuine

xGenuine


Mesaje : 52
Thanks received : 2
Data de inscriere : 2011-07-25
Varsta : 33
Localizare : Timisoara

Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:34 am

Mai dai o sansa la Azhra , xGenuine aici pale


p.s. exista modalitati prin care poate sa-ti afle ip-ul...





Respect Staff

Back to top Go down
Sponsored content





Unban please Empty
PostSubject: Re: Unban please   Unban please I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Unban please
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MT2MixT - Metin2 private server :: Other things :: General help-
Jump to: