MT2MixT - Metin2 private server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MT2MixT - Metin2 private server, metin2, new weapons metin2, new armours metin2, server privat, new metin2, metin2 2011
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

We moved on www.gamemaniacs.ro -> Metin2 section !

Please register an username there and talk there! (support/suggestions/chat).

This forum will be closed on 01.04.2012.

Mt2MixT will be renamed in MT2GMCS (Metin2 GameManiacs)
It will remain in English and Romanian (official languages).

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» News ? Help
Server on?  I_icon_minitimeby azhra Mon Jul 16, 2012 1:59 am

» New English p.srw 100 % work .. For all mt2 player ...
Server on?  I_icon_minitimeby [GA]kaky Wed Mar 28, 2012 2:26 pm

» New client v1.3 released
Server on?  I_icon_minitimeby gmforever Sun Mar 18, 2012 7:49 am

» Server nou de metin
Server on?  I_icon_minitimeby azhra Sun Feb 19, 2012 6:56 am

» New Name of srw ?
Server on?  I_icon_minitimeby [GM]Reiz3r Thu Feb 02, 2012 7:55 am

» IDIOTS UR STUPID
Server on?  I_icon_minitimeby Lonsdale Sun Jan 29, 2012 3:10 am

» when server back!!!!!! please tell me:)
Server on?  I_icon_minitimeby Lonsdale Sun Jan 29, 2012 3:08 am

» What about us?i'l say;)
Server on?  I_icon_minitimeby azhra Sat Jan 28, 2012 9:01 am

» Good news for you
Server on?  I_icon_minitimeby thelegend99 Thu Jan 26, 2012 11:40 am

» 23.01.2012
Server on?  I_icon_minitimeby [GA]kaky Wed Jan 25, 2012 7:09 pm

Advertising
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of MT2MixT - Metin2 private server on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of MT2MixT - Metin2 private server on your social bookmarking website

 

 Server on?

Go down 
+3
thelegend99
azhra
JustWeed
7 posters
AuthorMessage
JustWeed




Mesaje : 7
Thanks received : -1
Data de inscriere : 2012-01-15

Server on?  Empty
PostSubject: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:27 am

Salut Laughing scuza'ma ca postez intr-un topic aici, dar... eu jucam pe serveru' asta, iar dupa ce sa inchis am crezut ca nu mai sunt sanse pt. el.. de cateva zile vizitez forumul si nu inteleg. Am doar o intrebare serverul este deschis? Daca este deschis cum fac sa il descarc? Este sau nu hamachi? Va rog daca ma puteti lamuri.. cei din staff Sad pe site scrie ca va avea loc deschiderea azi.. adica pe 15/01/2012... dar va ca uni posteaza ca si cand ei sar juca deja. Astept un raspuns:d Multumesc anticipat. Razz Razz Razz
Back to top Go down
azhra

azhra


Mesaje : 93
Thanks received : 6
Data de inscriere : 2011-07-24
Varsta : 29
Localizare : Undeva Prin Romania

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:29 am

srv se deschide la 12 nu e hamachi
Back to top Go down
JustWeed




Mesaje : 7
Thanks received : -1
Data de inscriere : 2012-01-15

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:37 am

ok, dar... de unde il pot descarca? de ce nu merge site'u'?Neutral pale
Back to top Go down
thelegend99




Mesaje : 34
Thanks received : -4
Data de inscriere : 2011-10-17
Varsta : 34
Localizare : Niedersachsen,Germany

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeSun Jan 15, 2012 11:42 am

JustWeed wrote:
ok, dar... de unde il pot descarca? de ce nu merge site'u'?Neutral pale
SITEUL MERGE,ASTEAPTA 2 SECUNDE,MERGE DOAR SA II VEZI INTERFATA,BUTOANELE DE REDIRECTARE SUNT INDISPONIBILE,ACELEA MERG NUMAI CU SERVERUL,ASTEAPTA PANA LA ORA 12 GMT+2 SI O SA POTI JUCA.MOMENTAN TEO ,LUCREAZA LA UN NOU PATCHER (CLIENT) CARE VA ADUCE ARMURI SI ARME NOI,DE LV MARE (PESTE 200).
Back to top Go down
JustWeed




Mesaje : 7
Thanks received : -1
Data de inscriere : 2012-01-15

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 2:53 am

Salut, sa dat drumu' la server? Razz Nici acum nu merg acele linkuri de redirectionare de pe site... :-s
Back to top Go down
SuspecTu

SuspecTu


Mesaje : 8
Thanks received : 1
Data de inscriere : 2011-12-07

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 6:06 am

Si kaky se face iara nevazut Smile...
Back to top Go down
infeckt




Mesaje : 13
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-11-10

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:18 am

Daca nu il deschide pana la 24:00 in seara asta...sa fie prost ala care mai joaca pe serverul asta Shocked

Este aproximativ a 4-5 a oara cand Kaky spune ca serverul va fi on...dar de fiecare data cand a zis asta nu s-a intamplat nimic.... confused

Parerea mea... Server OFF 4EVER scratch

Sa ma contrazica cineva daca gresesc lol!
Back to top Go down
SuspecTu

SuspecTu


Mesaje : 8
Thanks received : 1
Data de inscriere : 2011-12-07

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:36 am

Man nu-i musai sa dea drumu la server de urgenta ...Dar macar sa zica bai nemancatilor mai sta serveru 2 -3 zile OF ca nu-i dau de cap si cu asta basta . Nu sa stam noi si sa intram din 10 in 10 min pe site si pe metin .. NU-i frumos!! de cand a postat mesaju ala ca serveru va fi on si ca-si cere scuze pt ca am asteptat atat ... n`a mai calcat pe forum.
Back to top Go down
infeckt




Mesaje : 13
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-11-10

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 7:43 am

Nu chiar de urgenta frate....dar serverul e off de ceva timp si ne tina in suspans ca pe prosti:-j

Vorba ta....macar sa zica drq cand ii da drumul sau daca ii mai da...
L-am asteptat in seara aia pe 15 pana pe la ora 01:00 degeaba(si nu am fost singurul)
Nu a fost prea frumos din partea lui:|
Back to top Go down
JustWeed




Mesaje : 7
Thanks received : -1
Data de inscriere : 2012-01-15

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 8:17 am

pn'm. crede'am ca pana acuma nu stiam eu care e faza cu mt-ul asta, adica ca poate uni il joaca si eu nu stiu de unde sa'l descarc.. tot astept atata pt. ca am vazut pe site cand ii da drumu' si am crezut ca o sa fie iara on. Surprised Macar daca dadea o data si o ora fixa... Eu n'am mai jucat pe server de cand la oprit pt. problema cu crash.

Cati romani sunt:)) nici nu inteleg de ce vrea sa para serveru' asta un server in alta limba.. si asa mai departe :O pe forum sunt mai multi romani decat straini.
Back to top Go down
BlueEnergy




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-11-20
Varsta : 29
Localizare : Campina

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:29 am

infeckt wrote:
Nu chiar de urgenta frate....dar serverul e off de ceva timp si ne tina in suspans ca pe prosti:-j

Vorba ta....macar sa zica drq cand ii da drumul sau daca ii mai da...
L-am asteptat in seara aia pe 15 pana pe la ora 01:00 degeaba(si nu am fost singurul)
Nu a fost prea frumos din partea lui:|

Eu il inteleg , dar chiar nu a fost frumos , putea macar sa ne spuna ... oricum eu ( si cu siguranta nu sunt singurul ) deabia astept sa se deschida serverul , cu siguranta este cel mai bun server romanesc international.
Back to top Go down
BlueEnergy




Mesaje : 7
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2011-11-20
Varsta : 29
Localizare : Campina

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 9:31 am

JustWeed wrote:
pn'm. crede'am ca pana acuma nu stiam eu care e faza cu mt-ul asta, adica ca poate uni il joaca si eu nu stiu de unde sa'l descarc.. tot astept atata pt. ca am vazut pe site cand ii da drumu' si am crezut ca o sa fie iara on. Surprised Macar daca dadea o data si o ora fixa... Eu n'am mai jucat pe server de cand la oprit pt. problema cu crash.

Cati romani sunt:)) nici nu inteleg de ce vrea sa para serveru' asta un server in alta limba.. si asa mai departe :O pe forum sunt mai multi romani decat straini.

Ce daca ? Nu sti limba engleza?Foarte frumos din partea lui ca a facut serverul si forumul intr-o limba internationala.
Back to top Go down
JustWeed




Mesaje : 7
Thanks received : -1
Data de inscriere : 2012-01-15

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeMon Jan 16, 2012 10:31 am

Nu, nu am spus ca nu stiu engleza... mi'se pare total aiurea Smile atata timp cat majoritatea membrilor staff'ului sunt romani.. (majoritatea) el a facut forumu' in alta limba... nu'i vad rostu'... dar asta nu se dischuta in topicu' asta.Smile
Back to top Go down
96bogdan96




Mesaje : 4
Thanks received : 0
Data de inscriere : 2012-01-14

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeTue Jan 17, 2012 4:36 am

azhra wrote:
srv se deschide la 12 nu e hamachi
Sigur? Azi e marti ...si nici un semn..Sad ....oare de ce nu merge nici acum?
Back to top Go down
JustWeed




Mesaje : 7
Thanks received : -1
Data de inscriere : 2012-01-15

Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:52 am

Nu am mai vazut un post de la kaky de cand a spus ca se deschide serveru' Laughing . Cred ca deja a uitat ca trebuia sa-l deschida Rolling Eyes Oricum, parerea mea e ca mt2mixt a fost un server prea mult ca sa ramana deschis foarte mult timp Rolling Eyes Rolling Eyes lol! Asta este... Poate candva se vor decide sa il deschida...
Back to top Go down
Sponsored content





Server on?  Empty
PostSubject: Re: Server on?    Server on?  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Server on?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» server on?
» server off
» Server is on !!
» Server isn't ON?
» Server off?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MT2MixT - Metin2 private server :: Other things :: News/updates-
Jump to: